Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Nieuwjaarswandeling 2026 vanwege winterse omstandigheden verzet naar 17 januari !!!!

17 januari vanaf 08:30 tot 12:00

Het nieuwe jaar openen we gewoontegetrouw op de eerste zaterdag – 3 januari 2026 – met de nieuwjaarswandeling rond de Surfplas van Reeuwijk, samen met leden van de Jeugdnatuurwacht uit Krimpen aan den IJssel. We verzamelen om 8.30 uur op het P-terrein bij restaurant ‘Reeuwijkse Hout’.
Echter, door de winterweersomstandigheden op 3 januari hebben we dit winterwandelevenement verplaatst naar 17 januari.

De gastheer is Michiel Fokkema. De kennis komt van de deelnemers.
Op de plas zitten duizenden watervogels en we worden meestal verrast door een ongewone waarneming, bv. een ijsvogel of roodborsttapuit.
Op waarneming.nl zijn in de maand december in elk geval al verschillende eendensoorten gemeld.
Wat voor weer het ook is, warm of koud – droog of nat, de traditie heeft ons geleerd dat we altijd een gezellige en succesvolle wandeling hebben.
De wandeling is ongeveer 6,5 km. Onderweg pauzeren we bij het vogelkijkscherm aan de Lecksdijk, neem zelf wat te eten en drinken mee.
Degenen die willen, kunnen na afloop weer opwarmen in het restaurant Reeuwijkse Hout, een kop koffie doen met eventueel een lekker stuk appeltaart erbij.

Gegevens

Organisator

  • bestuur NVWK
  • E-mail info@nvwk.nl

Locatie

  • Reeuwijkse plas
  • Reeuwijksehoutwal 4
    Reeuwijk, 2811 NW Nederland
    + Google Maps